NOVI FORUM NA www.carprojects.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NOVI FORUM NA www.carprojects.net

www.carprojects.net
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Yugo 1.1 by sale

Go down 
+2
sale
kirils
6 posters
AuthorMessage
kirils
Pocetnik
Pocetnik
kirils


Male
Number of posts : 6
Age : 40
Name : Kiril
Location : Macedonia, Skopje
Car : BMW e30 320i
Registration date : 2008-01-03

Yugo 1.1  by sale Empty
PostSubject: Re: Yugo 1.1 by sale   Yugo 1.1  by sale Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 5:21 pm

A planiras da uradis neshto sa motor? ja imam jedan 101 pre 5 godina ugradio sam mu uno 1.3 motor Smile ...
jedina razlika je bila u gorni drzac motora i to je bilo sve... a auto se osjecalo puno snaznije
Back to top Go down
sale
Pocetnik
Pocetnik
sale


Male
Number of posts : 24
Age : 34
Location : Karlovac
Car : '90. Yugo 1.1
Registration date : 2008-01-04

Yugo 1.1  by sale Empty
PostSubject: Re: Yugo 1.1 by sale   Yugo 1.1  by sale Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 5:35 pm

ne znam ni sam sta bi s njim..
najisplativije mi je bubnut 1.5/1.6 nutra.. al to mi nije zanimljivo..
zato sam mislio stavit dva DHLA 40 gore na 1.1 .. al previse zajebancije oko toga.. pare nisu ni tolki problem, al treba sve dijelove nabavit!
Back to top Go down
bimmer
Alchemist
Alchemist
bimmer


Male
Number of posts : 34
Name : Marin
Location : Porec/Rijeka
Car : BMW
Registration date : 2008-01-03

Yugo 1.1  by sale Empty
PostSubject: Re: Yugo 1.1 by sale   Yugo 1.1  by sale Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:06 pm

karbovi i nisu neki prioritet, stavi mu bregastu, malo glavu spustiti i ide odlično i na obični dupli weber, eventualno ako se stavi neka "opasnija" bregasta, onda bi bilo dobro staviti karbove.

moja preporuka je da potražiš motor od brava 1.6 16v, jako zahvalan motor, mnogi ga koriste u yugu za razna automobilistička natjecanja i serijski ide super
Back to top Go down
PvD
Pocetnik
Pocetnik
PvD


Male
Number of posts : 14
Age : 35
Name : Bojan
Location : Rijeka
Car : Bmw e30 325e
Registration date : 2008-01-07

Yugo 1.1  by sale Empty
PostSubject: Re: Yugo 1.1 by sale   Yugo 1.1  by sale Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 8:07 pm

Svaka cast!Trud se vidi,boja je ful fora! Very Happy Razmisljas li o jacoj motorizaciji?
Back to top Go down
2SLOW
Moderator
Moderator
2SLOW


Male
Number of posts : 63
Age : 38
Name : Tomislav
Location : Karlovac, Croatia
Car : Seat Ibiza
Registration date : 2008-01-02

Yugo 1.1  by sale Empty
PostSubject: Re: Yugo 1.1 by sale   Yugo 1.1  by sale Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 11:13 pm

Opasan je Yugo, samo naprijed... Ako trebaš bilo kakvu pomoć samo reci... na primjer malo primera umjesto one crvene temeljne za ograde farbat lol!
Imam ja viška 1.2 motor 60 ks u dobrom stanju ak ti treba za kemijanje ;OS (baš mi je zakon ovaj smajlić)
Back to top Go down
klija
Pocetnik
Pocetnik
klija


Male
Number of posts : 31
Age : 39
Name : Marko
Location : Karlovac, Croatia
Car : Fiat Bravo
Registration date : 2008-01-02

Yugo 1.1  by sale Empty
PostSubject: Re: Yugo 1.1 by sale   Yugo 1.1  by sale Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 2:59 am

vidiš ćovjek gore hvali motor od brava to sam i ja reko samo mi niko ne vjeruje
lol!
Back to top Go down
kirils
Pocetnik
Pocetnik
kirils


Male
Number of posts : 6
Age : 40
Name : Kiril
Location : Macedonia, Skopje
Car : BMW e30 320i
Registration date : 2008-01-03

Yugo 1.1  by sale Empty
PostSubject: Re: Yugo 1.1 by sale   Yugo 1.1  by sale Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 3:14 am

ima jedan tip u Skopje ima, yugo sa motor od lancia 1.6 , prvi put kad je napravio motor i ostavio zamajac standardni i razvrtio motor na ~9000 obrtaja, pokinuomu je sve strafove od zamajca Shocked
ali sad je auto stvarno zver,pretpostavlja se da je oko 170ks...
na planinsku pateku vodno imao je bolje mjesto nego audi A4 2.5 quattro Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Yugo 1.1  by sale Empty
PostSubject: Re: Yugo 1.1 by sale   Yugo 1.1  by sale Icon_minitime

Back to top Go down
 
Yugo 1.1 by sale
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NOVI FORUM NA www.carprojects.net :: Our Projects / Naši projekti :: Cars / Automobili :: Comments / Komentari-
Jump to: